Важливо

У центрі Кіровограда “Азов” влаштує чемпіонат із силового екстриму (АНОНС)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

13 березня о 10 год на центральній площі міста Кіровограда стартує чемпіонат з силового екстриму “Сильна нація”, організований цивільним корпусом “Азову” та ГО “Сильна Олександрійщина”.

“ЦК “Азов” – це така цивільна частина полку “Азов”, яка буде займатися різними ініціативами на мирній території. Це соціальні проекти (зокрема, для дітей), спортивні акції. Тобто будемо долучатися до соціального життя міста. Ми не будемо сидіти в кабінетах і, підписуючи папірці, робити вигляд, що щось робимо. Ми будемо дійсно робити важливі речі”, – розповів предствник “Азову” із позивним “Русіч”.

Першим таким заходом, а  одночасно і презентацією ЦК “Азов” у Кіровограді, буде чемпіонат із силового екстриму “Сильна нація”. 13 березня о 10:00 на центральній площі міста зберуться спортсмени з різних куточків України: представники ЦК, представники спортивних організацій, які займаються бодібілдингом, пауерліфтингом. Зокрема, буде збірна з Маріуполя – безпосередньо з полку “Азов”.

Взяти участь та поспостерігати за змаганнями запрошуються всі охочі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар