Важливо

Кіровоградські фольклористи заспівають на весіллі в Пироговому

Традиційне свято “Осінь весільна” 15 вересня відбудеться в Національному музеї народної архітектури та побуту України (с. Пирогове). Він збере фольклорні колективи з багатьох областей, зокрема з Черкащини, Кіровоградщини, Сумщини, Вінниччини, Київщини, Чернігівщини, Одещини, які покажуть різні весільні обряди.

Про це розповіла науковий співробітник музею Олена Громова під час прес-конференції в Укрінформі.

“Свято “Осінь весільна” проходить у музеї понад 20 років. Інтерес до нього неймовірно великий. В цей день на святі відбудеться справжнє весілля – у церкві Архистратига Михаїла вінчається молода пара по справжньому весільному обряду. Родзинкою стане також Буковинське весілля – з розмаїттям кольорів, красивими костюмами, піснями та обрядами – у виконанні фольклорно-етнографічного колективу з Чернівців”, – розповіла Олена Громова.

За її словами, вже на центральному вході фольклорні колективи зустрінуть відвідувачів і запросять на весілля – цей обряд представить Київщина. Біля церкви Архистратига Михаїла виступлять три фольклорних колективи – з Кіровоградщини, Черкащини та Вінниччини, там також пригостять весільним печивом, привезеним з цих регіонів. А на сцені Співочого поля відбудеться величезна програма за участю 20-ти колективів, де також покажуть різноманітні весільні обряди.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар