Важливо

Квитки на “Скрябіна” та “Дизель-шоу” у Кіровограді вдвічі подешевшали (АНОНС)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Квитки на концерти “Скрябіна” та “Дизель-шоу” у Кіровограді продаватимуться зі знижкою 50%.

Про це Першій електронній повідомив організатор Роман Войц

Довідки за телефонами: 095-445-86-14. 097-859-37-39. (0522) 27-47-35.

Скрябін

11 лютого о 19.00 у Кіровоградській обласній філармонії відбудеться концерт пам`яті Кузьми.

«Найкращі пісні для найліпших людей» – це концерт пам`яті Кузьми, на якому музиканти гурту «Скрябін» виконають найкращі хіти, що були написані за всю історію існування групи – «Старі фотографії», «Люди як кораблі», «Мовчати», «Спи собі сама», «Бультер`єр» та ще безліч улюблених композицій всієї країни.

Звісно, Кузьма неповторний і незамінний, але його музика має жити вічно! Тому гурт «Скрябін» запросив на роль вокаліста – фіналіста шоу «Голос країни» Женю Толочного.

Все буде драйвово, голосно та дуже душевно. Так, як це було на концертах гурту «Скрябін» раніше. Так, як вмів і любив Кузьма.

Вартість квитків становить: 70-200 грн.
Довідки за телефонами: 095-445-86-14. 097-859-37-39. (0522) 27-47-35

Придбати можна в касах або тут

Координатор концерту в Кіровограді – Роман Войц

Пабліки у соцмережах: Вконтакті та Фейсбуці

скрябін

Дизель-Шоу

Дизель-Шоу – сімейний гумористичний розважальний проект, який знімається на замовлення телеканалу ICTV. У Кіровограді “Банда Дизель” дасть концерт 10 лютого.

Шоу складається з мініатюр, номерів, музичних інтермедій і інтерактивів з глядачами, написаних великою групою талановитих авторів.

“Банда Дизель” розширила свій акторський склад, запросивши друзів – у минулому кращих гравців КВН, а нині учасників найбільш популярних комедійних телепроектів, кіноакторів і телеведучих.
Ці прізвища знають усі, хто любить і цінує гумор: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Олег Іваниця, Віталій Гончаров, а також наші прими – Яна Глущенко Вікторія Булітко і Марина Поплавська. У всіх відмінне почуття гумору і бажання розсмішити глядача. Але кожен прийшов повинен бути готовий до того, що його не тільки розсмішать, але й можуть весело розіграти.

Це телевізійний проект, а значить, ви зможете побачити себе на каналі ICTV – і друзям показати. Це актуальний гумор, а значить, ви зможете посміятися на всьому, що відбувається навколо.

Вартість квитків становить 100-500 грн.
Довідки за телефонами: 095-445-86-14. 097-859-37-39. (0522) 27-47-35

Придбати можна в касах або тут

Координатор концерту в Кіровограді – Роман Войц

Пабліки у соцмережах: Вконтакті та Фейсбуці

дизель

Поширити:

Залишити коментар:

коментар