Важливо

Завтра у обласному театрі ляльок стартує сезон новорічних шоу-програм

З 28 грудня Кіровоградський академічний обласний театр ляльок відкриває сезон проведення новорічних шоу-програм.

Про це Першій електронній повідомили в адміністрації театру.

Цього року, крім традиційних розваг з Дідом Морозом біля ялинки, колектив театру підготував нову виставу за п’єсою Н.Педько «Зачарований дарунок».

Це чарівна казка про принцесу Добріяну та вірних друзів – Бременських музикантів, які врятували принцесу від страшних чарів злої мачухи, а потім весело зустрічали свято. Крім названих героїв у гості завітають і інші улюблені персонажі, серед яких: добра Чарівниця і тендітна Фея Дінь-Дінь, губка Боб і смішарик Нюша, Тигренятко, Мавпочка та інші.

Постановку зимової казки здійснили актриси театру – заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк і Евеліна Новопашена. Над сценографією працювали художники – Павло Босий та Оксана Шарій. Музичне оформлення здійснив композитор Володимир Бабіюк. Хореографією з акторами займався Єгор Похиленко.

Вистава розрахована на глядачів старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Триватиме святкове дійство у театрі ляльок майже два тижні.

Вистави відбудуться 28, 29 грудня 2013 року, а також 2, 3, 4, 5, 11, 12 січня 2013 року. Початок – о 12.00 годині. Приймаються колективні замовлення від організацій та установ.

Довідки за тел.(0522) 24-28-94, 24-37-76. За адресою: пл. Б.Хмельницького (вул. Преображенська, 3).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар