Важливо

Саінсус важає, що комунальні служби міста працюють надійно

Виконавчі органи Кіровоградської міськради і комунальні підприємства Кіровограда протягом 2013 року спрацювали добре.

Це відзначив міський голова Олександр Саінсус на щопонеділковій нараді у міській раді.

Він відзначив надійну роботу комунальних служб міста. При досить складній економічній ситуації, затримках з проходженням платежів через органи казначейства комунальники забезпечили утримання міста у чистоті, належний благоустрій, завчасний початок опалювального сезону, підкреслив Олександр Саінсус.

Міський голова звернув увагу на оперативність у роботі міської аварійно – диспетчерської служби і поставив перед її керівником завдання бути готовим прийти на допомогу кіровоградцям під час тривалих новорічних свят.
Олександр Саінсус націлив керівників виконавчих органів та комунальних підприємств не збавляти набраних обертів і у наступному році, адже 2013 рік є знаковим для обласного центру – місто відзначатиме 70 років визволення від фашистських загарбників і 160 років від дня свого заснування.

Міський голова також дав доручення відповідним виконавчим органам проаналізувати критичні матеріали, оприлюднені у місцевих засобах масової інформації щодо нетактовної поведінки водіїв маршрутних таксі, продажу у Кіровограді спиртних напоїв після 22-ої години та ситуації навколо гуртожитку по вулиці Кільцевій і вжити вичерпних заходів, направлених на усунення порушень.

За матеріалами сайту КМР

Поширити:

Залишити коментар:

коментар