Важливо

У Кіровограді 7 чиновників відправили за грати

За хабарництво в особливо великих розмірах засуджено 7 колишніх працівників Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області, в тому числі її керівника.

Про це Першій електронній повідомила Прес-служба прокуратури області.

Ленінський районний суд міста Кіровограда постановив вирок у справі вимагання та отримання хабара сімома чиновниками Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Розглянувши представлені прокуратурою області докази вини колишніх службовців у неодноразовому вимаганні та одержанні хабарів, суд визнав їх достатніми і достовірними. Відтак, за принципової позиції державного обвинувача чотири фігуранти справи отримали реальні міри покарання. Зокрема, колишнього начальника Інспекції засуджено до 9 років позбавлення волі, його заступника та двоє підлеглих до 6 років. Інших трьох фігурантів справи визнано винними у хабарництві, проте, з огляду на пом’якшуючі обставини, суд призначив їм покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

У судовому засіданні повністю доведена причетність вказаних осіб до 21 епізоду вимагання та отримання хабарів у розмірах від 1000 до 75 тис. грн. Кошти чиновники вимагали з підприємців та громадян за вирішення питань про не притягнення до адміністративної відповідальності, уникнення та зменшення сум штрафних санкцій по виявлених правопорушеннях у сфері будівельних норм і правил, за легалізацію об’єктів самовільного будівництва й незаконну видачу ліцензій, підписання декларацій про готовність об’єктів тощо.

Нагадаємо, викрито й затримано хабарників було навесні минулого року безпосередньо у їх службових кабінетах працівниками прокуратури області та міліції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар