Важливо

У передноворічній ярмарці не братимуть участь 4 райони

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Чотири райони Кіровоградщини не запрошувались до участі у передноворічній ярмарці, яка відбудеться 26 грудня на площі Богдана Хмельницького. Йдеться про Голованівський, Ульяновський, Вільшанський і Гайворонський райони – повідомив директор департаменту АПК Сергій Коренюк.

За його словами, участь цих територій є економічно недоцільною через віддаленість. Щодо інших районів, то всі отримали запрошення і забезпечать участь своїх сільгоспвиробників у передноворічній торгівлі.

“Зробіть так, щоб на ярмарку були не лише морква і картопля, а продукти, які дійсно потрібні людям на свята – мясо, олія, цукор, тощо. Треба провести ярмарок не для чергової галочки, а для забезпечення людей продуктами” – звернувля до Коренюка голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*