Важливо

На Кіровоградщині у ДТП постраждав чоловік – терміново потрібні донори (ОНОВЛЕНО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Новгородці 62-річний Олексій Овчаренко їхав на своєму скутері додому. Слідкуючи за всіма правилами дорожнього руху, чоловік  повертав наліво. Автівка на високій швидкості порушила його маршрут. Зараз Олексій знаходиться у важкому стані і йому терміново потрібні донори 1+ групи крові.

Олексій Овчаренко їхав на своєму скутері по трасі “Кривий Ріг-Кіровоград”, яка проходить через Новгородку. Ввімкнувши лівий поворот, чоловік уже мав з’їхати із тієї зловіщої дороги. Проте автівка, яка їхала на великій швидкості, не дала Олексію того зробити.

“Гальмівного шляху взагалі не було. Водій авто зупинився тільки метрів за 80”, – розповідає Першій електронній внучка Олексія Марина і додає: “На трасі “Кривий Ріг-Кіровоград” автівки літають на високій швидкості. Тому і біля Новгородки часто стаються аварії”.

Наразі 62-річний Олексій Овчаренко знаходиться у Новгородківській ЦРЛ у важкому стані. Перевезти чоловіка до обласного шпиталю неможливо, оскільки він навіть не може самостійно дихати. Під час ДТП він отримав серйозні травми і втратив багато крові.

Сьогодні стало відомо, що винуватець аварії зв’язувався з родичами потерпілого. Зобов’язався на себе взяти витрати на лікування. Проте від цього Олексію поки що не стає краще. Вночі у чоловіка відмовили нирки, а його дихання незмінно залежне від штучного апарату. 

Сьогодні перші донори уже здали кров, проте Олексію вона буде ще потрібна. Крапля вашої крові може дати шанс чоловіку знову дихати.

Здати кров для Олексія можна на Кіровоградській обласній станції переливання крові (навпроти дитячої обласної лікарні) з 9:00 до 12:00. Мати при собі паспорт. Процедура займе не більше пів години.

62-річний Олексій Овчаренко, якого у Новгородці збило авто і якому усім миром шукали донорів, помер  27 листопада близько третьої години ночі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*