Важливо

У податковій нагадують правила повернення коштів, помилково зарахованих до бюджету

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що Міністерство фінансів України Наказом від 03.09.2013 року №787 затвердило порядок повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів.

Про це Першій електронній повідомила прес служба Кіровоградської ОДПІ.

Дія цього Порядку не поширюється на операції з бюджетного відшкодування ПДВ та безспірного списання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів на підставі рішення суду.

Так, повернення платежів у національній валюті здійснюється на рахунки одержувачів коштів, відкриті в банках або органах Казначейства, вказані у поданні або заяві платника. Повернення платежів фізичним особам, які не мають рахунків у банках, може здійснюватись шляхом повернення готівковими коштами за чеком органу Казначейства з відповідних рахунків, відкритих у банках на ім’я органу Казначейства, або з відповідних рахунків банку чи підприємства поштового зв’язку, вказаних у поданні або заяві платника. Заява про повернення коштів з бюджету, яка подається до відповідного органу Казначейства, складається платником в довільній формі.

У разі наявності в обліку органів Казначейства заборгованості платника перед державним бюджетом за іншими бюджетними позичками, кредитами або фінансовою допомогою відповідний орган Казначейства повідомляє платника та орган, який подав подання, про можливість направлення коштів (або їх частки), зазначених у заяві та поданні, у першу чергу на погашення цієї заборгованості перед державним бюджетом.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар