Важливо

Заходи обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського (АНОНС)

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського анонсує заходи, що відбудуться в бібліотеці 16-22 грудня.

17 грудня о 14.00 у відділі мистецтв Вас чекає перша зустріч з майстром Ларисою Гарбузенко, яка пропонує розширити погляд на шиття та шви. Різновиди швів, старовинні та сучасні техніки об’ємних швів, кольорознавство, побудова композиції в художніх тканинах — все це є темою заняття. Пані Лариса сповідує призабутий сьогодні художній метод — «живопис голкою», де шов сприймається, тонким дотиком пензля.
Шановні майстрині запрошуємо Вас до участі!

17 грудня о 14.00 в екологічному центрі (ІІ поверх) відбудеться громадське обговорення інвестиційної заявки на будівництво сміттєпереробного комплексу в місті Кіровограді. Запрошує всіх зацікавлених прийняти участь в обговоренні теми.

17 грудня о 14:00 відділ документів із економічних, технічних та природничих наук запрошує на персональну виставку творчих робіт Інни Кондратьєвої «Світ моїх захоплень». На виставці будуть представлені вироби ручної роботи:
– ароматне мило, флористистичні композиції з тканини,
– оригінальні квіткові прикраси для волосся, весільні аксесуари,
– вироби, оздоблені кавовими зернами
20 грудня о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться майстер-клас Лариси Гарбузенко «Ведмежатко Алана Мілна». Персонаж книги Мілна ведмежа Вінні отримав ім’я від однієї з реальних іграшок його сина Крістофера Робіна.

Ретельно «підготуйтесь» – візьміть свою улюблену трикотажну річ і занурьте її в гарячу, а потім у холодну воду. Річ готова для виготовлення з неї ведмедика.
З собою взяти:
– голки звичайні;
– циганська голка;
– нитки № 40 (по кольору тканини);
– тканина (цупка);
– намистинки для очей.

20 грудня о 17:00 відбудеться творча зустріч археологів, істориків, краєзнавців, які відзначають 25 років Кіровоградській охоронній археологічній експедиції /1988-2013 рр./ .Також відбудеться презентація книг та фото.

Більш детальну інформацію про заходи шукайте на сайті http://library.kr.ua.

Вхід – вільний.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар