Важливо

Як рятувальники гостювали у переселенців (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Рятувальники постійно підтримують контакт з вимушеними переселенцями, які переїхали до Кіровоградської області з території проведення АТО. Тож і цього тижня працівники Управління ДСНС України в області відвідали родину переселенців, які проживають у смт Компаніївка.

26-річна жінка разом з двома малолітніми дітьми – 2-річною донькою та 5-річним сином приїхали на Кіровоградщину 7 місяців тому з смт Петрівка Луганської області. Під час розмови з рятувальниками вона розповіла, що коли виїжджали з дому, то у селищі вже майже не залишилося людей. «У будь-якому разі, – зазначає переселенка, – всі родини з малолітніми  дітьми та молодь поспішали покинути небезпечну територію». Всю дорогу від Луганської області до Кіровоградщини родину супроводжували волонтери.

У смт Компаніївці жінці надали кімнату у гуртожитку Територіального центру соціального обслуговування Компаніївської РДА, у всьому необхідному облаштуватися молодій матері допомогли волонтери, рятувальники та працівники соціальних служб. На сьогодні жінка дуже задоволена умовами проживання, на дітей отримує соціальну допомогу, по можливості й сама знаходить підробіток. Завдяки турботі матері та приязному ставленню місцевого населення, діти швидко адаптувалися до нових умов, радіють мирному життю та новим знайомствам. Толя та Русаліна дуже зраділи працівникам пожежно-рятувальної служби, які завітали до них, особливо їм сподобалися невеличкі подаруночки та солодкі гостинчики.

Прес-служба У ДСНС в області    

Поширити:

Залишити коментар:

коментар