Кіровоградська юстиція шукає керівників

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на зайняття посад першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області. Про це повідомляють на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

До участі в конкурсі на посаду першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі та/або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як п’ять років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Міністерства юстиції такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби (бланк за посиланням);

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (бланк за посиланням);

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” (бланк за посиланням);

-копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Департаментом кадрової роботи та державної служби.

Порядок проведення конкурсу оприлюднено у рубриці «Порядок і умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад»

З метою перевірки знань кандидатів на посади керівних працівників головних територіальних управлінь юстиції, Міністерством юстиції запроваджено добровільне тестування.

Для участі у добровільному тестуванні особі необхідно заповнити та подати анкету, що додається.

Документи для участі у конкурсному відборі та анкети для участі у добровільному тестуванні приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства, по 15 жовтня 2015 року включно.

Документи та анкети приймаються за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10, каб. № 308.

Анкету для участі у добровільному тестуванні можна надіслати на електронну скриньку konkyrsnii_vidbir@minjust.gov.ua.

Телефон для довідок: 271-17-25.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар