Юнацька бібліотека запрошує (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

З 14 по 20 вересня обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на заходи:

15 вересня о 15.00 у бібліотеці відбудеться День краєзнавства на тему: «Кіровоградщина: слави й доблесті край», присвячений Дню міста. Протягом дня усі бажаючі зможуть дізнатися про цікаві факти з історії рідного міста переглянувши книжкові виставки і відвідавши цікаві заходи.

16 вересня о 13.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді запрошують на зустріч з завідуючою другою жіночою консультацією Сулимою Катериною Павлівною. Під час заходу лікар розкаже відвідувачам про методи та засоби контрацепції, гінекологічні захворювання  та їх лікування.

17 вересня о 16.50 розпочнеться чергове засідання поетичного клубу «Ліра». Запрошуємо всіх поціновувачів поезії гарно та з користю  провести час. Тема засідання -“Be in trend!” (Будь в тренді!). Учасники будуть обговорюватися  новинки української літератури, читатимуть вірші та ділитимуться враженнями про літо.

З 17 вересня у відділі абонементу буде оформлено книжкову виставку «Нескорені: партизанський рух і підпілля», присвячену Дню партизанської слави. Представлена література розкриє героїчні подвиги українських партизанів у Великій Вітчизняній війні, які  назавжди залишаться в народній пам’яті.

18 вересня працівники відділу мистецтв проведуть мистецький вечір «Мелодії віденського вальсу». На заході відвідувачі дізнаються про танець з довгою історією, чіткими правилами і традиціями, про те, що віденський вальс входить до п’ятірки танців європейської програми бальних танців і багато іншого.

Запрошуємо усіх небайдужих кіровоградців долучатися до Всеукраїнської  програми  збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Акція відбувається за ініціативи благодійного фонду «ОВЕС».  Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває акція всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійної акції та передавати  книги для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка

тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;

0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua

Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар