Важливо

Юнацька бібліотека запрошує на розумні розваги (АНОНС)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на заходи, які відбудуться цього тижня. 

1 вересня – день знань, початок нового навчального року. З цієї нагоди в бібліотеці будуть масові заходи присвячені темі першого уроку – українській нації та єдності України.

О 9.30 та 10.15 працівники відділу мистецтв пропонують відвідати бесіду-діалог «Пишаймося українцями-рекордсменами». Захід розповідає про досягнення українців, що увійшли до різних книг рекордів – як світових так і вітчизняних.

О  9.40, 10.30 та 11.20 працівники відділу популяризації книги запрошують на усний журнал «Ми – нація єдина». Захід розповідає про відомі сторінки української незалежності та події сучасності, що об’єднали націю.

Також до уваги відвідувачів буде представлена книжкова виставка «Подорож у країну Знань».

З 1 вересня у відділі мистецтв відкриється книжкова виставка «Під вогнем війни та полум’ям пожеж» присвячена  70-річчю  завершення Другої світової війни. На виставці будуть представлені книги та періодичні видання, що розповідають про відтворення теми «Перемога на фашизмом» в різних жанрах мистецтва – живописі, музиці та архітектурі.

З 4 вересня відділ сприяння технічній творчості молоді запрошує познайомитись з книжковою виставкою «Нобелівський лауреат – Ігор Тамм». Виставка присвячена досягненням фізика-теоретика, академіка Академії наук СРСР, доктор фізико-математичних наук, лауреата Нобелевської премії Ігора Тамма, який жив та навчався в м. Єлисаветграді.

З 7 вересня у відділі популяризації книги буде оформлена книжкова виставка «Бездомність?! Сувора дійсність». Бездомність, яка останнім часом набула суттєвого поширення як в Україні, так і в країнах Європи, потребує постійного вивчення та аналізу, розробки системи заходів, спрямованих на зменшення кількості бездомних людей. Одним із важливих методів вирішення проблеми є запобігання бездомності чи її профілактика. Дана виставка розкриває проблему з різних точок зору та пропонує європейський досвід подолання бездомності.

Запрошуємо усіх небайдужих кіровоградців долучатися до Всеукраїнської  програми  збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Акція відбувається за ініціативи благодійного фонду «ОВЕС».  Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває акція всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійної акції та передавати  книги для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

Триває запис на безкоштовні фотосесії в рамках фотопроекту «Скажи, яку книгу ти читаєш – я скажу, хто ти». Оберіть свою улюблену книгу, придумайте образ і приходьте до бібліотеки за гарними фотознімками.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка 

тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;

0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua

Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар