Важливо

Кіровоградські бейсболісти – двадцятиразові чемпіони України

У минулі вихідні відбувся 5-й тур чемпіонату України 2015 року з бейсболу серед команд Вищої ліги, дивізіон «А». У Кіровограді зустрічалися лідери турнірної таблиці, місцева команда «КНТУ-Єлисаветград» та рівненський «Західний вогонь».

Кіровоградці випереджали рівнян на 5 перемог, тому лише одна перемога в трьох іграх туру дозволяла бейсболістам «КНТУ-Єлисаветград» достроково оформити чемпіонство нинішнього сезону. Цю перемогу з рахунком 9:3 господарі поля здобули в суботньому матчі туру, і два недільні поєдинки туру проводили вже в статусі 20-разових чемпіонів країни (недільні матчі також завершилися на користь «КНТУ-Єлисаветград» – 14:4 і 5:3).

Перша кіровоградська команда – яка в різний час носила назви «Горн», «Техуніверситет», «КНТУ-ОШВСМ», «КНТУ-Єлисаветград» – виграє золоті медалі чемпіонату України поспіль з 1995 по 2003 роки, і з 2005 по 2015 роки, включно. Таким чином, наприклад, тренери команди Юрій Бойко та Олег Бойко, а також гравці – ветерани кіровоградського та українського бейсболу Руслан Дейкун, Дмитро Неліпа, Павло Сивиринчук мають у своєму активі по 18-20 золотих медалей чемпіонів країни з бейсболу.

В іншому спарингу 5-го туру чернівецькі «Соколи» приймали другу кіровоградську команду «СДЮШОР-Діамант». Всі три матчі закінчилися на користь гостей – 1:15, 1:20, 0:13.

Після п’ятого туру «СДЮШОР-Діамант» (8 перемог і 7 поразок) змістив «Західний вогонь» (7 перемог і 8 поразок) з другого рядка турнірної таблиці. Особиста зустріч цих команд у заключному турі визначить власників срібних та бронзових комплектів нагород чемпіонату-2015. Матчі пройдуть у Кіровограді 12 і 13 вересня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар