Важливо

Бібліотека Шевченка отримала подарунки від Британської Ради (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні, 28 серпня, колектив обласної дитячої бібліотеки ім. Шевченка отримав  оргтехніку від Британської Ради для організації якісного і змістовного дозвілля маленьких школярів і дошкільнят Кіровограда. 

Як розповіла Першій електронній газеті  директор бібліотеки Таїсія Манжула, підтримкою Британської Ради вдалося заручитися завдяки участі у тренінгу «Активні громадяни» — програмі у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Бібліотеку Шевченка на цьому тренінгу представляла завідуюча відділом дитячого і сімейного читання – Мар’яна Геннадіївна. За результатами навчання вона написала проект про співпрацю бібліотеки з громадою.

«Ми працюємо з незахищеною аудиторією – дітьми. Серед наших читачів є багато діток з багатодітних сімей і з родин переселенців. Тож ми намагаємося забезпечити їм усім цікаве, змістовне, розвиваюче дозвілля. Для цього при бібліотеці працює багато різних гуртків і клубів. Зокрема «Бібліотечний клуб читання і розваг». Саме його фонди ми й оновимо за допомогою підтримки Британського фонду», – розповіла Мар’яна Геннадіївна.

Таким чином бібліотеці вдалося оновити і розширити асортимент для залу сприяння розвитку читання і творчих здібностей дітей – проектор, фліпчарт і 30 інтерактивних і настільних ігор (з них 8 розвиваючих ігор для дошкільнят клубу «Вулик»). На все це Британська Рада виділила 13 тис грн. Загальна ж вартість проекту становить  близько 60 тис грн, більшість з яких буде профінансована з обласного бюджету. Половина цієї суми – 30 тис – піде на оновлення книжкового фонду бібліотеки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар