Важливо

Переможці конкурсу міні-грантів від ГО «Територія успіху» отримають фінансування

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Цього літа ГО «Територія успіху» проводила конкурс на отримання міні грантів для регіональних громадських організацій та ініціативних груп, що працюють на розбудову демократії в Україні. Конкурс подарував унікальну можливість осередкам громадянського суспільства в невеликих містах Кіровоградської та Черкаської області отримати фінансову підтримку своєї роботи в сумі гранту від 45 до 90 тисяч гривень.

Як повідомили Першій електронній в “Території успіху”, загалом рішенням комісії було підтримано 10 проектів.

Переможці сьогодні, 27 серпня приїхали в Кіровоград для того, щоб отримати всі необхідні знання і настанови для успішної реалізації своїх проектів. Куратори з ГО «Територія  успіху» підготували для своїх грантерів установчу тренінгову сесію, під час якої вони навчаться як управляти проектами, як здійснювати моніторинг та оцінку проектів як здійснювати фінансовий менеджмент проекту . За підсумками тренінгу після доопрацювання грантерами будуть підписані угоди між грантерами і ГО «Територія успіху» про співпрацю і фінансування.

Нагадаємо,  конкурс проводився в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар