Важливо

У десятці найгірших автомагістралей України є і кіровоградська (ІНФОГРАФІКА)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Як уже склалося за багаторічною традицією, по осені в Україні рахують не тільки курчат, але й дороги – точніше те, що від них залишилося після літньої спеки.

Ще у квітні в «Укравтодорі» поскаржилися, що коштів, які виділяє Кабмін, на відновлення дорожного покриття не вистачає катастрофічно: попри анонсоване прем’єр-міністром поетапне виділення 1 млрд грн, стан вітчизняних доріг уже на той момент був таким, що цих грошей автодорівцям вистачило б тільки на латання дірок. У прямому сенсі. А днями перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер і взагалі заявив, що в «Укравтодору» самих тільки боргів – на 5 млрд грн…

Оскільки перспектив розв’язання проблеми – попри всі обіцянки можновладців – не видно, система народного контролю «Слово і Діло» вирішила навести список найгірших автомобільних шляхів, які вітчизняні водії за можливості оминають десятою дорогою.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар