Важливо

На Кіровоградщині визначено 120 земельних ділянок для інвесторів

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Фахівці землевпорядної служби Кіровоградської області визначили 120 інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які можуть бути запропоновані для продажу на земельних торгах.

Загальна площа відібраних земельних наділів становить понад 1,7 тис. гектарів. Найбільше площі земель пропонується передати на конкурсних засадах в Устинівському (324 га – 23 ділянки), Олександрівському (185 га – 8 ділянок) та Новоукраїнському (181 га – 28 ділянок) районах.

«За результатами конкурсних відборів, вже відомі виконавці земельних торгів, які забезпечують підготовку лотів до продажу прав оренди 108 ділянок загальною площею 1,6 тис.гектарів», – повідомляють землевпорядники області.

З інформацією про підготовлені лоти, дату та місце проведення торгів, виконавців земельних торгів можна ознайомитися на веб-сайті Держземагентства України у розділі “Земельні торги”.

Довідка:

Найближчий земельний аукціон з продажу права оренди двох земельних ділянок загальною площею 44,81 га відбудеться на території Устинівського району 10 вересня 2015 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар