Важливо

Власникам незаконної реклами дається останній шанс

Кіровоградська міська рада попереджає власників самовільно встановлених рекламних конструкцій, що їм необхідно у 5-денний термін з дня публікації даного оголошення з’явитись до управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради. У разі неявки власників у зазначений термін буде проведений демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій.

Власникам самовільно встановлених рекламних конструкцій за адресами:
вул. Мурманська, 29-а; на розі вул. Кропивницького та вул. Великої Пермської; вул. Валентини Терешкової (біля Будмайдану); вул. Генерала Родимцева, 4-а необхідно у 5-денний термін з дня публікації даного оголошення з’явитись до управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради (вул. Тимірязєва, 68, каб. 334 (сектор реклами та художнього оздоблення, тел. 24-52-36).

Відповідно до Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Кіровограді, затверджених рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 9 лютого 2009 року № 195, у разі неявки власників у зазначений термін буде проведений демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар