Важливо

Кіровоградці сплатили за землю понад 36 млн грн

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Кіровоградська ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни, зокрема, в частині плати за землю. Так, з 1 січня 2015 року плата за землю входить до складу податку на майно.

Підпунктом 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України встановлено, що плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Станом на 1 липня 2015 року платниками податків міста Кіровограда сплачено 36737,8 тис. гривень плати за землю, в т.ч. юридичними особами – 32225,2 тис. грн. та фізичними особами – 4512,6 тис. грн.

Звертаємо увагу, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку, нарахування ж фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*