Важливо

На Кіровоградщині споюють дітей і продають неповнолітнім алкоголь і сигарети

На території області у період літнього оздоровчого сезону правоохоронці проводять оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення безпечного відпочинку дітей, попередження вчинення неповнолітніми та стосовно них правопорушень. У ході операції «Літо» до адміністративної відповідальності притягнуто більше двохсот громадян.

У рамках операції до адміністративної відповідальності вже притягнуто більше 220 дорослих, із них 5 – за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст. 180 КУпАП), та 82 – за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП).

Крім того, 8 громадян, що реалізовували тютюнові вироби та алкоголь особам, які не досягли 18-річного віку, також притягнено до адмінвідповідальності (ч. 2 ст. 156 КУпАП). До відповідних органів влади направлено подання щодо позбавлення підприємців ліцензій за порушення правил торгівлі, повідомляє ВКМСД УМВС України в Кіровоградській області.

Під час проведення операції працівники кримінальної міліції у справах дітей перевірили понад 260 неповнолітніх, які перебувають на обліках в органах внутрішніх справ.

Спільно з представниками інших зацікавлених відомств здійснено перевірки шести дитячих оздоровчих таборів області щодо створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*