Важливо

Що потрібно демобілізованим Кіровоградщини?

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Із метою якісного та своєчасного надання допомоги демобілізованим учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було розроблено соціальний паспорт потреб учасника АТО.

У період з 24 березня по 06 липня 2015 року Центрами було забезпечено відвідування 790 демобілізованих учасників АТО та їх сімей за місцем проживання, з яких потребують:

поліпшення житлово-побутових умов – 292 особи (37 %);

працевлаштування – 253 особа (32 %) та 39 членів їх сімей;

оздоровлення – 410 осіб (52 %) та 134 членів їх сімей;

влаштування до закладів освіти – 76 осіб (9,6 %) та 23 членів їх сімей;

медичні послуги – 241 особа (30,5 %) та 55 членів їх сімей;

психологічної допомоги – 63 особи (8 %) та 6 членів їх сімей;

правової допомоги – 78 осіб (10 %);

отримання статусу учасника АТО – 102 особи (13 %);

отримання земельної ділянки – 161 особа (20,4 %);

інше – 175 осіб (22,1 %), в тому числі отримання матеріальної, гуманітарної допомоги, опорно-рухового апарату для колінного суглобу, холодильника, переоформлення спадщини, оформлення субсидій, газифікація, отримання дров, вугілля, отримання ліків, тощо.

Потреби учасників АТО опрацьовуються Центрами та направляються до відповідних установ та організацій, до компетенції яких відноситься забезпечення відповідних потреб.

Питання вивчення та задоволення потреб демобілізованих учасників АТО та їх сімей перебуває на постійному контролі обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 Довідка:

Відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції», доручення голови облдержадміністрації від 20 березня 2015 року № 01-26/63/1 центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечується збір інформації про потреби демобілізованих учасників АТО та надання інформації щодо соціальних гарантій військовослужбовцям, які приймали участь в АТО.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*