Важливо

Що з обіцяного кіровоградцям виконав Іван Марковський? (СПИСОК)

У секретаря Кіровоградської міськради, який тимчасово виконує обов’язки міського голови, Івана Марковського залишилося трохи більше місяця, щоб виконати зобов’язання перед громадою.

Народний контроль “Слово і діло” проаналізував рейтинг відповідальності українських політиків – скільки обіцянок дав, скільки виконав, скільки у процесі виконання. Аналіз управлінської діяльності Івана Марковського показав, що з 34 даних обіцянок виконано 9, не виконана – 1 і 25 обіцянок у процесі виконання. На виконання своїх слів і Івана Івановича трохи більше 4 місяців, адже у листопаді відбудуться місцеві вибори.

І так, виконання яких обіцянок Івана Марковського варто очікувати кіровоградцям:

1. 29 травня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський пообіцяв відновити огорожу на Набережній.

2. 15 травня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський заявив, що на Алеї почесних воїнських поховань буде облаштований цілодобовий пост, на якому чергуватимуть члени міської дружини.

3. 14 травня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський заявив, що планує зробити розчистку річок Созонівки, Біянки, Інгулу у центрі міста.

4. 14 травня 2015 року в.о. міського голови Кіровограду Іван Марковський заявив, що планує здійснити благоустрій парку Пушкіна.

5. Марковський пообіцяв восени відкрити дитячу групу у дитячому будинку “Барвінок”

6. 16 квітня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський пообіцяв провести ремонт в дитячому будинку “Барвінок” в 2015 році. Так, планується відремонтувати коридор першого поверху і приміщення кухні.

7. 25 березня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський пообіцяв пустити один з маршрутів вулицею Куроп’ятникова (рішення мали виконати протягом 15 діб, але у пресі інформація про новий маршрут не з’являлася. Тому наразі невідомо – виконана обіцянка чи ні).

8. 25 березня 2015 року в.о. міського голови Кіровограду Іван Марковський заявив, що має намір у 2015 році розширити дорогу у провулку Фортечному (за 15 діб про обіцяне розширення так і не проінформували).

9. 25 березня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський пообіцяв звернутися до керівника обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро – Кіровоград», аби той допоміг поміняти труби по вулиці 20 років Міліції.

10. 25 березня 2015 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський пообіцяв провести ремонт проїжджої частини на вулиці Гмирьова, прогрейдерувати й засипати щебенем для усунення ям.

11. 6 березня 2015 року в.о. міського очільника Кіровограда Іван Марковський, заявив, що має намір побудувати міст, який з’єднає вулиці Московську з Балтійською.

13. 6 березня 2015 року в.о. міського очільника Кіровограда Іван Марковський, заявив, що має намір побудувати міст, який сполучить вулиці Полтавську і Родімцева.

14. 12 лютого 2015 року в.о. міського очільника Кіровограда Іван Марковський обіцяє розробити і затвердити комплексну схему розміщення торговельних точок у Кіровограді.

15. 3 лютого 2015 року в.о. міського очільника Кіровограда Іван Марковський заявив, що планує виділити кошти на встановлення відеокамер нагляду у тих школах, де вони поки що відсутні.

16. 31 грудня 2014 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський заявив, що планує створити міську дитячу поліклініку.

17. 31 грудня 2014 року в.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський заявив, що відділення паліативної допомоги запрацює повноцінно у другому півріччі 2015 року. Відділення паліативної допомоги буде розміщуватись на базі першої міської лікарні.

18. 1 грудня 2014 року в.о міського голови Кіровограда Іван Марковський заявив, що планує замінити діаметр труб в Селищі Новому з 900 мм на 450 мм. Як повідомив Іван Марковський роботи почнуться навесні.

19. 31 грудня 2014 року в.о мера Кіровоград Іван Марковський пообіцяв, що не допустить будівництва в Сквері Слави.

20. 31 грудня 2014 року в.о міського голови Кіровограда Іван Марковський заявив, що має намір прибрати стихійну торгівлю в Сквері Слави.

21. 31 грудня 2014 року в.о.мера Кіровограда Іван Марковський заявив, що на Набережній з’явиться освітлення.

23. В.о. міського голови Кіровограда Іван Марковський 19 серпня 2014 р. пообіцяв кожному учаснику АТО з Кіровограда ділянку землі під будівництво. Тепер це стало загальноміською проблемою.

24. 12 серпня 2014 секретар міської ради Кіровограду Іван Марковський пообіцяв, що Алея Слави загиблих воїнів учасників АТО буде належним чином благоустроєна.

25. 31 липня 2014 року, прощаючись із загиблими воїнами-кіровоградцями, секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський пообіцяв, що на Алеї Слави Рівнянського кладовища буде встановлена Стела Героїв.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*