Важливо

Закон про касові апарати лише частково врахував пропозиції підприємців

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо зниження фіскального навантаження на суб’єктів господарювання при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій» (№ 1088), яким звільнила від обов’язкового застосування касових апаратів платників єдиного податку першої, другої, третьої груп – фізичних осіб підприємців незалежно від обраного виду діяльності, які впродовж календарного року мають обсяг доходу, що не перевищує 1 млн грн.

Як зазначив народний депутат України Станіслав Березкін, який проголосував за цей закон, напередодні до нього зверталися підприємці Кіровоградщини (а у малому бізнесі задіяно 40 тисяч осіб) з проханням скасувати обов’язкове застосування касових апаратів платниками єдиного податку другої та третьої груп.

Закон, за словами Станіслава Березкіна, лише частково врахував пропозицію представників малого і середнього бізнесу.

Окрім звільнення від застосування касових апаратів тих підприємців, чиї доходи не перевищують 1 млн гривень, також скасовується п’ятикратний розмір фінансової відповідальності за порушення прийнятого закону.

«Залишаються питання щодо прийнятої з голосу поправки Кабміну про порядок перевірки продажів підприємців. Тексту законопроекту, за який ми голосували , на сайті ВР не було.

Остаточні висновки можна буде зробити лише після того, як текст закону буде оприлюднено та підписано Президентом», – зазначив народний депутат.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*