Важливо

Регіонали витягли «опозиціонера» із-за ґрат

Апеляційний суд Кіровоградської області змінив запобіжний захід для кіровоградця Максима Лупандіна, якого тиждень тому взяли під варту через обвинувачення за ч.2 ст. 189 Кримінального кодексу, повідомляють Новини Кіровоградщини.

Суд взяв до уваги аргументи адвокатів та свідків у справі, які клопотали про звільнення підсудного з-під арешту. Зокрема, колишній викладач Лупандіна, завідувач кафедри правознавства КДПУ ім. Винниченка, депутат обласної ради від Партії регіонів Віталій Юрах позитивно охарактеризував хлопця.

«Максим був одним із кращих студентів. Жодних претензій до нього під час навчання не було. Можливо, він потрапив під негативний вплив своїх роботодавців. Але я вважаю, що підстав тримати його під арештом немає. Я і мій колега (депутат обласної ради від ПР Анатолій Коротков – авт.) готові взяти його на поруки на час розслідування справи», – зазначив у суді Віталій Юрах.

Рішенням суду Максима Лупандіна звільнили безпосередньо в залі суду. Перебування у СІЗО йому замінили домашнім арештом.

Нагадаємо, 14 листопада рішенням Ленінського райсуду Кіровограда Максима Лупандіна та депутата міськради Віталія Бєлова, помічником якого він є, взяли під варту на 60 діб через відкрите кримінальне провадження проти них.

Нагадаємо, сьогодні депутати обласної ради від Партії регіонів Віталій Юрах та Анатолій Коротков виявили бажання стати поручителями заарештованого Максима Лупандіна.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар