Важливо

Олександрійську школу-інтернат усе-таки реорганізують

Постійна комісія Кіровоградської обласної ради з питань з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики погодила продовження терміну перебування діючого директора Олександрійської школи-інтернату на посаді ще на один рік, але це кадрове рішення не знімає питання про майбутню реорганізацію закладу.

Про це на засіданні комісії повідомила директор департаменту освіти та науки ОДА Ельза Лещенко, передає кореспондент Першої електронної.

Комісія погодила питання про продовження трудового контракту з Тетяною Сорокун, яка нині обіймає посаду директора Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів, терміном на один рік. Але при обговоренні питання члени комісії зауважили, що на намірах реорганізувати заклад  це не позначиться.

За словами Ельзи Лещенко, аргументів на захист закладу, в якому навчається менше сотні дітей при тому, що розрахований він на 400, немає. Тим паче недоцільно утримувати заради сотні учнів штат працівників у кількості 87 чоловік.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар