Важливо

Обіг міжнародної торгівлі Кіровоградщини перевищив 7 мільярдів гривень

За десять місяців 2013 року загальний товарообіг міжнародної торгівлі Кіровоградської області становив 7,1 мільярдів гривень.

Про це Першій електронній повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області.

Підприємства Кіровоградщини відправляли за кордон пшеницю, жири рослинні, мед та халву, гідронасоси та запчастини до них, частини до сівалок, обладнання для торгівельних залів, щебінь, вироби з деревини, продукцію переробки давальницької сировини (феронікель та одяг).

Ввозили з інших країн на територію області обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, скраплений газ, м’ясо та м’ясопродукти, засоби захисту рослин, насіння кукурудзи, соняшника, тканини та нікелеву руду.

Як повідомив начальник Кіровоградської митниці Міндоходів Павло Скальський під час зустрічі з представниками регіонального бізнесу, за підсумками десяти місяців 2013 року загальний експорт становить 4,5 млрд. грн., що на 8% перевищує показник минулого року. Товарообіг імпортних товарів становить 2,6 млрд. грн. Позитивний баланс зовнішньої торгівлі кіровоградських підприємств – 1,9 млрд. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар