Важливо

У двох районах проблема дитячої смертності стоїть особливо гостро

Особливо гостро питання дитячої смертності стоїть у Новоархангельському і Добровеличківському районах.

Про це під час засідання обласної опікунської ради з питань функціонування обласного перинатального центру повідомила заступник голови КОДА Галина Пастух.

Одне з першочергових питань, на невідкладному вирішенні якого наголосила вона – зменшення смертності серед новонароджених дітей. Заступник голови облдержадміністрації дала завдання розібратися з ситуацією в цих районах і пообіцяла взяти її на особистий контроль.

Про поточну ситуацію в перинатальному центрі поінформував начальник управління охорони здоров’я Олег Рибальченко.

За його словами, протягом січня-жовтня поточного року до обласного перинатального центру прийнято 2317 жінок зі складною екстрагенітальною та акушерською патологією, прийнято 1372 пологів, 204 – передчасних, що становить 14,68%. Народилось 1428 дітей, з них 59 двієнь, 155 дітей – до 2 кілограм.

В палаті інтенсивної терапії новонароджених проліковано 197 дітей, з них 155 дітей недоношених, що складає 78,67%.

Посадовець наголосив, що медична допомога вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим у центрі протягом січня-серпня 2013 року надавалась за рахунок коштів обласного бюджету, організовано безкоштовне повноцінне збалансоване харчування. Санітарно-епідеміологічний режим закладу — задовільний.

За матеріалами сайту КОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар