Важливо

Депутат Коротков заступився за студента Лупандіна

Депутат облради Анатолій Коротков виступить поручителем заарештованого студента Максима Лупандіна.

Про це він сьогодні повідомив під час прямого ефіру у ранковому шоу на каналі «Кіровоград», пише «КП».

Депутат обласної ради, почесний громадянин Кіровограда, народний артист України, заслужений працівник культури України, кавалер ордену «За заслуги», професор, директор Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю, художній керівник народного хореографічного ансамблю «Пролісок» Анатолій Коротков виступить поручителем заарештованого на два місяці за вимагання студента Максима Лупандіна.

«Коли я дізнався, що Максима взяли під варту та ще й за такою статтею – за вимагання, чесне слово, був шокований! Я знаю цього хлопця, він навчався у нашому ліцеї, знаю його родину… Те, що з ним сталося – не помилка виховання, а результат пагубного впливу компанії, в яку він потрапив. Я це кажу, як педагог. Дитину втягнули, а він сам не зміг вирватися. Йому потрібна допомога. Максим не усвідомлював, у яку аферу вліз. Цілком ймовірно його заманили легкими грошами і він не втримався», – заявив Коротков.

Коротков повідомив, що вже звернувся до свого колеги по депутатському корпусу – практикуючого адвоката, завідувача кафедри правознавства педуніверситету імені Винниченка Віталія Юраха за юридичною допомогою.

«Я звернувся до Віталія Миколайовича і він пообіцяв допомогти. Тим більше, що він сам добре знайомий із Максимом, викладав у нього. Юрах фаховий практикуючий адвокат. Він уже готує клопотання з проханням пом’якшити міру запобіжного заходу – звільнити Максима під підписку про невиїзд або домашній арешт», – підкреслив депутат облради.

Нагадаємо, Максима Лупандіна заарештували на 60 діб у рамках кримінального провадження за вимагання, згідно з частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу.
Співучасником по цьому ж кримінальному провадженню проходить депутат Кіровоградської міської ради Віталій Бєлов.

Анатолій Коротков і Віталій Юрах є депутатами Кіровоградської обласної ради з 2010 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар