Важливо

Кіровоградців чаруватиме “Циганка Аза” (ПРЕМ’ЄРА)

У четвер, 25 червня, у Кіровоградському обласному академічному театрі відбудеться прем’єра вистави Михайла Старицького “Циганка Аза” у постановці головного режисера театру Євгена Курмана.

 Циган Василь та звичайна дівчина Галя закохалися. Від них відреклися й прокляли і їхні родини, і їхні громади. Зі щасливим життям у закоханих не склалося. Що щастя для одного – горе для іншого. Вона хоче домашнього затишку, він – волі та таборового життя. Драми у їхні стосунки додає циганка Аза – темпераментна красуня, закохана у Василя, який, коли його тепер вже дружина Галя вагітна, розуміє, що не може без неї жити.

 «Циганка Аза» – нове народне шоу театру, де панують кохання, пристрасть, зрада, де зустрілись два світи: український і циганський, наша народна музика і обряди, жагучі циганські романси, пристрасні танці. Цікаве та нетрадиційне оформлення сцени, нетривіальні барвисті костюми, оригінальна музика, написана спеціально для цієї вистави,  і як завжди прекрасна гра акторів нашого театру – усе це створює неповторне зачароване дійство.

Тривалість вистави – 2 години з антрактом

Поширити:

Залишити коментар:

коментар