Важливо

Юнак ледь не зірвав концерт у філармонії, запропонувавши на сцені руку і серце

Учора під час виступу творчих колективів і солістів Кіровоградської обласної філармонії в програмі «Осінній дивертисмент» соліст вокально-інструментального оркестру при УМВС в області «12 регіон» Сергій Коломойцев запропонував руку і серце своїй коханій – солістці обласної філармонії Світлані Пляці.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

Після виступу солістки Світлани Пляки під акомпанування оркестру «Концертіно» на сцену вийшов молодий хлопчина з букетом червоних троянд.

Подарувавши квіти співачці, хлопець взяв з її рук мікрофон і вибачився перед присутніми в залі й організаторами концерту за те, що порушує сценарій програми.

Тиша у залі різко обірвалася щирими оваціями і схвальними вигуками глядачів, коли юнак опустився на одне коліно і запропонував коханій свою руку і закохане серце.

Ошелешена таким відчайдушним вчинком, Світлана не могла повірити у реальність того, що відбувається. Тому Сергієві довелося повторити питання. Оговтавшись за кілька хвилин, дівчина прийняла пропозицію і кинулася в обійми коханого. Одягнувши на палець золоту каблучку, юнак подякував глядачам за підтримку і під бурхливі оплески забрав наречену зі сцени.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар