Важливо

Лідер за охопленням дітей позашкільною освітою – Голованівський район

За кількістю дітей, які відвідують позашкільні гуртки та секції, на Кіровоградщині лідирує Голованівський район.

Таку інформацію озвучила на апаратній нараді директор обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко, передає кореспондент Першої електронної.

Як зазначив на нараді голова ОДА Андрій Ніколаєнко, президентське завдання щодо охоплення дітей позашкільною освітою становить 70 відсотків.

При цьому у департаменті освіти кажуть, що середній показник по області становить 81,4 відсотка.

Зокрема, у Голованівському районі 90 відсотків дітей шкільного віку розвивають свої інтелектуальні, творчі та спортивні здібності, відвідуючи різноманітні гуртки та секції. Друге місце посідає обласний центр з показником 89 відсотків. У перші рідки рейтингу потрапили також Вільшанський та Новомиргородський райони з 89 та 87 відсотками.

У той же час у містах, крім Кіровограда, цей показник значно нижчий. Так, у Олександрії обліковано лише 65 відсотків дітей, які відвідують гуртки. У Світловодську – 62 відсотки.

При цьому посадовці відмічають, що аналіз позашкільних освітніх послуг, які затребувані у дітей, засвідчує, що найбільше дітей займається у різноманітних спортивних секціях. Мистецькими напрямами охоплені майже вдвічі менше дітей.

« В 40 дитячо-юнацьких спортивних школах області загартовують силу духу і розвивають фізичну силу більше 14 тис. дітей (16%), а на базі 46 початкових мистецьких навчальних закладів у галузі культури займаються 7,5 тис. дітей (8,2%)», – повідомила Ельза Лещенко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар