Важливо

У Кіровограді з’явилися два принципово нових гуртки для дітей

Цього року кіровоградська мережа позашкільних гуртків поповнилася двома новими напрямками творчості: килимарством та гончарством.

Про це на прес-конференції у міській раді повідомила начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, передає кореспондент Першої електронної.

За її словами, гурток гончарного мистецтва відкрився цього року у школі №35. Заняття проводить майстер Олександр Гавриленко. Діти вивчають основи сучасного гончарного мистецтва та беруть участь у розписі готових виробів з гончарної глини.

У відділі освіти анонсують, що до кінця року в Кіровограді пройде виставка робіт цього гуртка.

Щодо килимарства, то з початку нового навчального року цей вид творчості можна опанувати в центрі естетичного виховання «Росток» на базі загальноосвітньої школи №13. На заняттях діти не лише тчуть килими, а й вчаться робити гобелени та ляльки. Заняття проводить Олександра Пренко – заслужений майстер народної творчості України, лауреат Кіровоградської обласної премії імені Якова Паученка у номінації “Декоративно-ужиткове мистецтво”, голова Кіровоградського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, автор розробки тканої площинної та об’ємної ляльки (запатентована “Свідоцтвом про авторське право Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України”).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар