Важливо

«Кіровоградтепло» лякає боржників конфіскацією

«Маєте борги за тепло? Чекайте працівників державної виконавчої служби!»

Із таким заголовком розміщена інформація на сайті теплопостачального підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

«18 листопада 2013 року ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» спільно з органами ДВС було проведено черговий спільний рейд за місцем проживання боржників підприємства для примусового стягнення боргу за надані послуги з централізованого теплопостачання.

Зокрема, було встановлено місце роботи та направлено виконавчий лист на стягнення заборгованості із заробітної плати боржника підприємства, заборгованість якого перед ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» складає 11 075,01 грн., тобто, у подальшому, щомісячно із заробітної плати даного боржника буде утримуватися відповідна сума коштів для погашення існуючої заборгованості до повного виконання рішення суду.

У споживача, який заборгував ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» за надані послуги з централізованого теплопостачання 6 480,22 грн., було описано та вилучено майно – пральну машинку, телевізор, праску та пилосос. При цьому, боржнику дали строк у 10 днів для погашення заборгованості. У разі непогашення її у зазначений період, його майно буде передано на примусову реалізацію для погашення заборгованості перед ДП «Кіровоградтепло», — сказано в повідомленні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар