Важливо

В області почастішали крадіжки авто

Від початку року на території Кіровоградщини зареєстровано 110 фактів, пов’язаних із незаконним заволодінням транспортними засобами. 81 із них вдалося розшукати.

Про це повідомляє СПР УДАІ УМВС в області.

Згідно зі статистичними даними Державтоінспекції, торік на території області викрали 96 транспортних засобів. 83 (77,6%) із них розшукано та повернуто автовласникам, а щодо решти – 13 – власники автівок ще сподіваються, що їх «залізний кінь» повернеться додому.

«Відповідно до аналізу злочинних посягань на авто- й мототехніку, основну частину викрадених транспортних засобів становлять автомобілі вітчизняного виробництва. Найбільшою популярністю у злочинців користуються автомобілі «ВАЗ». Також не цураються автомобілів марки «ЗАЗ» та «Москвич».

Крім того, найбільш затребуваними у викрадачів залишаються ВАЗи. У минулому році в Україні було викрадено 1605 «жигулів». На другому місці – Daеwоо (1304 авто). Далі з великим відривом ідуть Skoda (193), Тоуоtа (181), Меrсеdes (173), Lехus (157), Volkswagen (148), Сhevrolеt (144), Міtsubishi (134) і «волга» -128 автомобілів», — йдеться в інформації УДАІ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар