Важливо

Голова ОДА дасть життя винаходам олександрійських школярів?

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко відвідав Олександрійський ліцей інформаційних технологій сьогодні, 18 листопада.

На початку зустрічі учні ознайомили його з історією закладу, досягненнями його вихованців та виконали гімн ліцею. Директор ЛІТу, Ольга Бутрименко, розповіла про впровадження програми «Відкритий світ» та роботу секції «Конструювання та винахідництва» Малої академії наук учнівської молоді.

Андрій Ніколаєнко разом із директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ельзою Лещенко, першим заступником Олександрійської міського голови Людмилою Давиденко відвідали навчальні кабінети, ознайомилися з впровадженням у навчальний процес новітніх технологій та побували на відкритому занятті МАН.

Учні презентували власні роботи з енергозберігаючих технологій для житлово-комунального господарства та забезпечення потреб Олександрійщини питною водою з власних джерел. Голова облдержадміністрації зацікавився творчими пропозиціями учнів, зазначивши, що вони заслуговують на увагу фахівців, яким буде доручено вивчити їх з боку практичного застосування.

Голова Кіровоградської облдержадміністрації також передав Олександрійському ліцею інформаційних технологій комплекти книг, спортивний інвентар та солодощі.

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар