На Кіровоградцині відбувся фестиваль юних пожежників (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Уже 21-й рік поспіль дітей із різних районів Кіровоградщини гостинно покликав Фестиваль дружин юних пожежних.

Взяти участь у обласному етапі фестивалю випала честь семи командам зі Світловодського, Знам’янського, Новоукраїнського, Бобринецького, Долинського, Кіровоградського районів та міста Кіровограда. Тож відчуття яскравого свята на сцені кібернетико-технічного коледжу в учасників заходу поєднувалось з почуттям гордості від того, що вони, подолавши суперників у напруженій боротьбі шкільного, районного та зонального етапів, вибороли право представляти малу батьківщину на обласній сцені. Й разом із тим постійно не залишало розуміння важливості вирішального моменту, почуття відповідальності, оскільки обирали єдиного переможця – найсильнішу команду області.

Третє місце виборов Кіровоградський «Стильний десант», диплом срібного призера повезуть до м. Бобринця учасники команди «Фенікс», а перемога цьогоріч дісталась команді «Звичайні люди» з м. Світловодська. Усі три команди-переможниці отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Звичайно ж, як і в кожного свята, у руху юних пожежних є й своя зворотня сторона, за якою – напружена праця, виснажливі репетиції, вирішення нелегких організаційних питань. І хто, як не керівники команд, найкраще знають, скільки зусиль потрібно докласти, скільки часу потрібно витратити, скільки варіантів випробувати та відхилити, щоб виступ «засяяв». Тож усі керівники команд від організаторів свята також отримали відзнаки за свою нелегку працю.

Ми вітаємо переможців. Тим, кому цього року не вдалось посісти перші мсця, також бажаємо успіхів і не залишати улюблене захоплення, адже знанням з безпеки завжди знайдеться застосування у на довгому життєвому шляху.

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар