Важливо

Багатодітна сім’я вже місяць проживає в напіврозваленому будинку

Андрій Ніколаєнко на сьогоднішній апаратній нараді звернув увагу на сюжет телевізійного каналу «1+1», в якому йшлося про те, що в аварійному будинку в Устинівці проживає багатодітна сім’я. 

Проблема з переселенням не вирішується через те, що з області не можуть дочекатися комісії відповідного департаменту, передає кореспондент Першої електронної.

Андрій Ніколаєнко звернувся до голови РДА Анатолія Абрамова та керівника департаменту ЖКГ ОДА Ольги Довжук розібратися в ситуації.

Більш детальну інформацію з цього приводу надав перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов. Він повідомив, що інформація про руйнацію двоповерхового будинку по вулиці Леніна в Устинівці надійшла по лінії МНС в середині жовтня.

«19 жовтня було проведено обстеження зазначеного будинку на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Устинівської селищної ради, на якій прийняли рішення вжити заходи щодо обмеження доступу до аварійної частини будинку та рекомендувати виконкому селищної ради вирішити питання про можливість відселення сімей, які там проживають. 29 жовтня виконавчий комітет Устинівської селищної ради прийняв рішення про взяття на квартирний облік для забезпечення соціальним житлом багатодітну сім’ю, у якій п’ятеро дітей. 14 листопада проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій прийняли рішення про негайне відселення людей. Після отримання експертного висновку матеріали мають надати районній комісії для остаточного вирішення проблеми. Питання перебуває на контролі департаменту інфраструктури й промисловості ОДА, більш детальну інформацію має надати РДА. Головне зараз – відселити багатодітну сім’ю», – сказав Віктор Серпокрилов.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар