Важливо

Прокуратура виявила порушення у роботі інтернатів області

Прокуратура області провела комплексну перевірку загальноосвітніх санаторних та спеціальних шкіл-інтернатів, під час якої виявила ряд порушень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зокрема, прокурорами Бобринецького, Кіровоградського та Новомиргородського районів встановлено факти зарахування до інтернатних закладів із порушенням вимог закону трьох дітей.

У Бобринецькому районі виявили порушення вимог ст.245 Сімейного кодексу України в частині не вжиття Бобринецькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернат І-ІІ ступенів упродовж 5 років заходів для стягнення аліментів на користь вихованця.

Виявлено порушення і в діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій Маловисківського та Новоархангельського районів, що мають забезпечувати виявлення дітей із вадами розвитку. Так, Маловисківську консультацію не забезпечено приміщенням доступним для дітей з інвалідністю.

На усунення виявлених порушень органами прокуратури області внесено 5 подань в тому числі директору Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 посадові особи, поновлено права 5 дітей. Три документи реагування, якими ініційовано захист прав 20 дітей, перебувають на розгляді.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар