Важливо

На кіровоградському телебаченні порно не знайшли

У жовтні нинішнього року було здійснено цільові моніторинги 10 телерадіокомпаній Кіровоградщини на предмет виконання Закону України «Про захист суспільної моралі». Результат перевірок: порушень вимог законодавства не виявили.

Про це під час засідання обласної комісії з питань захисту суспільної моралі повідомила представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області Любов Бакаленко.

За її інформацією, за результатами згаданого моніторингу, порушень чинного законодавства не виявили. Любов Бакаленко також поінформувала про відсутність нарікань від населення на діяльність місцевих телерадіоорганізацій у плані суспільної моралі.

Представник Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Олександр Лисенко наголосив, що сьогодні основна увага влади у сфері захисту суспільної моралі має бути спрямована на співпрацю із громадськими організаціями. Він охарактеризував основні тенденції співпраці влади та громадськості та озвучив спільні завдання обласних комісій та громадських організацій.

За матеріалами сайту КОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар