Важливо

Даішники помолилися для зменшення ДТП (ФОТО)

Працівники управління Державтоінспекції УМВС в Кіровоградській області долучилися до поминального молебню у Кафедральному Соборі Різдва Пресвятої Богородиці Кіровограда по загиблих у дорожньо-транспортних пригодах сьогодні, 16 листопада.

Про це йдеться в прес-релізі СПР УДАІ Кіровоградської області.

В управління пояснюють, що, відповідно до завдань Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 років), проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, на території держави у період з 11 по 17 листопада проводиться Національний тиждень безпеки дорожнього руху.

У День пам’яті жертв ДТП, цього року 17 листопада, традиційним стає такий метод профілактичної роботи як залучення до пропаганди безпеки руху регіональних Єпархіальних управлінь церкви, настоятелів місцевих церков, шляхом звернення священнослужителів до прихожан під час божественної літургії у всіх храмах на знак пам’яті загиблих в ДТП, висловлення співчуття їх близьким та рідним, заклику до неухильного дотримання Правил дорожнього руху, а також проведення поминальних молебнів.

[nggallery id=66]

«Церква є тією інституцією, до якої прислуховується велика кількість населення. Ми впевнені, що ця тема для всіх нас є важливою, оскільки недопустимим є той факт, що у мирний час гинуть люди на дорогах. Щоденно в Україна гине четверо людей, які знехтували правилами переходу проїжджої частини дороги, а 25 із них – отримують різного роду травми. Смертність у результаті ДТП перевищує смертність від онкологічних, серцево-судинних та інфекційних захворювань», — сказано в інформації.

Поминальні молебні проходитимуть до 17 листопада включно в усіх церквах, монастирях та соборах Кіровоградської області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар