Важливо

Обласна бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує (анонс заходів)

Анонс масових заходів Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського на 18 листопада – 24 листопада.

20 листопада в екологічному центрі відбудеться презентація книжкової виставки “Для дому і сім’ї”. На виставці представлена література стане в пригоді кожній господині, яка бажає зробити свій дім щасливим та затишним, а побут — красивим і радісним, сучасним та комфортним. Запрошуємо жінок елегантного віку. Виставка працюватиме протягом місяця.

22 листопада о 16.00 у відділі мистецтв до 125-річчя від дня виходу книги Олени Блаватської «Тайна доктрина» відбудеться лекція «Тайная доктрина Е.П.Блаватской и эволюционная компетентность». Лектори: Гавриленко С.І., голова ради Теософської спілки України, Калашникова Р. М., член спілки.

23 листопада о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться концерт члена клубу «Театр авторської пісні» Павла Золотарьова. В першому відділенні концерту автор і виконавець власних пісень Павло Олексійович Золотарьов познайомить глядачів зі своєю творчістю. Він почав писати пісні з 16 років під впливом відомого музиканта А.Макаревича. Павло співає про те, що відбувається навкруги: про життя, про те, що Любов перемагає зло і ніколи не вмирає.
В другому відділенні візьмуть участь автори і виконавці власних пісень, а також поети-піснярі Кіровоградщини.
Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.
Нагадуємо, що в бібліотеці постійно в середу і четвер працює кіноклуб.
Кожен сеанс розпочинається о 15.00.

20 листопада відбудеться показ фільму «Заклинатель коней» режисера Роберта Редфорда, знятий в США, 1998. Фільм триває 170 хвилин.

21 листопада відбудеться показ фільму «Мсьє Ір» режисера Патріка Лєконта, знятий 1989, знятий у Франції. Фільм триває 80 хвилин.

Вхід для користувачів бібліотеки – вільний.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар