Важливо

Кіровоградці вшанували Кобзаря – з віршами, піснями і недоречними прапорами (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 22 травня, у Кіровограді відзначили 154 річницю перепоховання  Тараса Шевченка. Кількасот кіровоградців зібрались біля пам’ятника великого Кобзаря, щоб покласти квіти та ще раз згадати його вічно актуальні вірші.

Традиційно цього дня відбувається  День поезії, коли нагороджують переможців літературного конкурсу “Сокіл Степів” обласного літературного об’єднання “Степ”.

Нагороди переможцям вручав голова журі конкурсу та голова літоб’єднання “Степ”, лауреат респубріканської літературної премії ім. І. Нечуя-Левицького Віктор Погрібний. Щоправда, свою нагороду сьогодні отримала тільки кіровоградка Ліза Маличенко. Шкода, що дівчина навіть не порадувала присутніх декламацією своєї конкурсної роботи.

Григорій Ліщенюк із Петрового, Ольга Мілова з Великої Виски, Катерина Мацкевич із Олександрії отримають свої нагороди на місцях.

Окрім державних прапорів на заході майоріли і партійні стяги. Доречність такої символіки на подібних неполітичних заходах дивує, адже Тарас Шевченко членом чи бодай прихильником РПЛ не був. Та й сама партія до організації і проведення Дня поезії і конкурсу ніби  не має стосунку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар