Важливо

Ніколаєнка не лякає критика опозиції програми «Центральний регіон – 2015»

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко під час засідання обласного комітету з економічних реформ висловив думку стосовно ймовірної реакції опозиції на актуалізовану програму «Центральний регіон-2015».

У той час, як голова обласної ради Микола Ковальчук переконаний у 100-відсотковій підтримці з боку депутатів обласної ради актуалізованої програми, голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко такої думки не поділяє.

А саме, керівник області вказав на той факт, що представники опозиційних сил області завжди знаходять привід, часто безпідставно, критикувати головну програму області, подібна перспектива під час затвердження на сесії актуалізованої програми «Центральний регіон-2015», за словами Андрія Ніколаєнка, його не лякає.

«Я не поділяю переконання про 100-відсоткову підтримку з боку депутатів обласної ради програми «Центральний регіон-2015» після її актуалізації, хоча й хотілося б. Адже серед присутніх на засіданні представників фракцій обласної ради, немає тих, які люблять критикувати «Центральний регіон», хоча вони й запрошувались. Сьогодні у них була можливість додати свої пропозиції до програми, сказати, які з тих, що ми врахували на прохання громадян, трудових колективів чи бізнесу, вони вважають недоцільними, могли б задати власні запитання до цифр. Але на етапі формування програми, вони як завжди мовчать, а потім критикують результат. Ми вже до цього звикли, і нас це не лякає», – підкреслив Андрій Ніколаєнко.

За матеріалами сайту КОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар