Важливо

У Кіровограді презентували нове спортивне видання

Презентація нового спортивного інтернет-видання «Спортрепортер» відбулася сьогодні в Кіровоградському прес-клубі. 

У заході, окрім журналістів, взяли участь спортсмени, тренери, керівники дитячо-юнацьких спортивних закладів, передає кореспондент Першої електронної.

«Останнім часом в Кіровограді досить складно відшукати якісну спортивну інформацію, щоб вона була сконцентрована в одному місці. Після того, як єдине спортивне видання газета «Спорт-ревю» припинила існування, більше таких ресурсів в області не було. Тому ми з моїм колегою Русланом Мусієнком, проект-менеджером новоствореного сайту, вирішили заповнити прогалину. Все йшло не зовсім гладко, однак, уже можу сказати, що підготовчу роботу завершено. Спортивний інформаційний портал, який називається «Спортрепортер», створено », – сказав під час презентації головний редактор видання Юрій Ілючек.

Юрій Ілючек повідомив що на перших порах працівники редакції працюватимуть на громадських засадах без відриву від основного місця роботи. Портал розміщуватиме інформацію про головні спортивні події в області, орієнтуючись на ексклюзивні авторські матеріали. Для головних видів спорту, таких як футбол, баскетбол, бейсбол на сайті виділено окремі сторінки. Він подякував за сприяння й підтримку у створенні видання керівника обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимира Ковальова, президента обласної федерації легкої атлетики Геннадія Заболотного та голову обласної організації товариства «Спартак» Геннадія Салькова і закликав усіх присутніх співпрацювати зі спортивним порталом.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар