Важливо

Заробітчанка з Кіровоградщини трагічно загинула під час сутички з єгиптянином (ВІДЕО)

У Єгипті, в курортному місті Шарм-ель-Шейх в результаті падіння з маршрутки та після тижня у реанімації загинула 26-річна дівчина з Олександрії.

У Шарм-ель-Шейху вона їхала в маршрутці, там у неї виникла суперечка з місцевим єгиптянином. Після того вона випала з автобуса, йдеться у сюжеті ТСН.

Це був її перший вихідний. У Єгипті Юлія робила масажі. Того дня поверталася після пляжу, їхала в маршрутці. Водій розповідав поліції, що в автобусі вона гучно сварилася з місцевим єгиптянином. І після цього дівчина відкрила двері й викинулася з маршрутки – на швидкості 80 кілометрів за годину.

“Вона взагалі не могла цього зробити, вона життєрадісна, весела, нормальна людина, яка хоче жити, у якої плани. Вона мені кожну хвилину відправляла фотографії – вона на пляжі, відпочиває”, – розповідає Олена Лоточинська, мама загиблої.

Мама дівчини прилетіла до Єгипту, щойно це сталося. Звісно вона не вірить у версію, що її донька сама могла викинутися з автобуса. Підозрює, що єгиптянин, із яким була сварка, виштовхнув її.

“Я не знаю, чи це був удар залізним предметом по голові або її виштовхнули з маршрутки і вона вдарилася, я не можу зрозуміти, тому що свідків як таких немає, показання дає тільки водій”, – каже Олена Лоточинська.

У 26-річної Юлії шість переломів та тріщини голови, крововилив у мозок. На третю добу в реанімації їй стало гірше – з’явилася пухлина, яка тисла на мозок. Дівчина тиждень не приходила до тями.

На лікування Олена Павлівна витратила вже всі можливі кошти. Влізла в борг на 17 тисяч долларів. А ще потрібні гроші на транспортування тіла дочки. Міністрство закордонних справ обіцяє вести переговори щодо зменшення оплати боргу за лікування Юлії. Чи допоможе міністерство в транспортуванні тіла дівчини до України, невідомо.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар