Важливо

Голова облради пророкує безробіття аграріям Кіровоградщини

Підвищення продуктивності праці призводить до зменшення кількості робочих місць в аграрному секторі області.

На цьому, аналізуючи цьогорічний рекордний врожай зернових, під час сьогоднішнього розширеного засідання обласного комітету з економічних реформ з питання результатів роботи з актуалізації обласної програми «Центральний регіон – 2015» закцентував увагу голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук, передає кореспондент Першої електронної.

Цього року аграрії Кіровоградщини відзначились, зібравши рекордну кількість зернових – 3545 тисяч тонн. Такого врожаю Кіровоградщина ще не бачила, і рекорди сільського господарства області вже неодноразово озвучувалися на загальнодержавному рівні. Очільники області переконують, що це ще не межа. Як показали останні підрахунки, сільгоспгалузь Кіровоградщини розвивається активними темпами.

На зворотній бік прогресу вказав голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук. За словами посадовця, останнім часом чи не найбільше уваги з боку влади приділяється розвитку саме аграрної сфери.

«Ви мабуть помітили, що підвищується продуктивність праці сільського господарства на 20 %, – зазначив М.Ковальчук. – Це проблемне питання, бо підвищуючи продуктивність праці, ми зменшуємо кількість робочих місць!».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар