Важливо

Суд визнав вину кіровоградського бутлегера, але не посадив

Слідче управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області закінчило розслідування та направило до суду кримінальне провадження з обвинувачення громадянина Н. за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

Він, вирішивши підзаробити «на стороні» від основного місця роботи, незаконно придбав 1,5 тисячі літрів алкогольного сурогату та збував його на території області, повідомила Першій електронній прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області.

Суд визнав його вину. Однак взяття ділка на поруки трудовим колективом дозволило йому уникнути обмеження волі на строк до трьох років.

Загалом протягом січня-жовтня 2013 року оперативниками Головного управління Міндоходів в області із незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1,1 млн. грн. та ліквідовано два підпільних цеха по виготовленню лікеро-горілчаних виробів. За фактами незаконного виготовлення та реалізації алкогольних напоїв в Єдиному реєстрі досудових розслідувань у поточному році зареєстровано 12 кримінальних правопорушень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар