Важливо

Кіровоградщина: прокуратура не дозволила закатати в асфальт 5 млн грн

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Господарським судом задоволено позов прокуратури Кіровоградської області про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації, у частині обрання приватного підприємства переможцем торгів по предмету «Реконструкція вул. Воровського в м. Новоукраїнка» та про визнання недійсним договору підряду по проведенню ремонтних робіт вартістю 5,2 млн грн. 

Встановлено, що управлінням капітального будівництва Кіровоградської ОДА у жовтні – грудні 2014 року проведено торги по предмету реконструкція одного кілометра вулиці в м. Новоукраїнка, встановлено переможця та укладено з ним договір на 5,2 млн грн.

При цьому прокуратурою з’ясовано, що підприємством-переможцем надано документи щодо підтвердження досвіду виконання робіт та наявності матеріально-технічної бази на їх виконання, які не відповідали дійсності та свідчили про фактичну неспроможність виконання взятих на себе зобов’язань.

З огляду на вказані обставини прокуратура звернулася до господарського суду Кіровоградської області з позовом про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів та відповідного договору підряду. Наразі позов судом задоволено.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар